mapa zasięgu

° ' " ° ' "
zasięg telefonii komórkowej/internetu mobilnego
informacje
informacje
informacje

czym jest mapa zasięgu

Mapa przedstawia orientacyjny zasięg sieci Orange na zewnątrz i wewnątrz budynków na terytorium Polski w podziale na technologie GSM/EDGE, UMTS/HSDPA oraz CDMA. Poprzez "sieć Orange" należy rozumieć sieć telekomunikacyjną, której operatorem jest Orange Polska S.A.

Z uwagi na specyfikę zjawiska propagacji fal elektromagnetycznych, występowanie zjawiska dyfuzji, ukształtowanie terenu, otoczenie i rodzaj zabudowy, prezentowany zasięg lub moc sygnału mogą odbiegać od rzeczywistości. Przed zamiarem zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Orange, sugerujemy kontakt z salonem sprzedaży, w celu potwierdzenia zasięgu w danej lokalizacji.

Mapa ma jedynie charakter poglądowy i nie może stanowić podstawy do zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. W przypadku zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych mapa nie stanowi jej części i nie może być podstawą do ewentualnych roszczeń reklamacyjnych.

Prezentowany zasięg może ulec zmianie w związku z dynamicznym rozwojem sieci Orange.

Oferta Orange Freedom Pro / Internet dla Firm Pro jest ograniczona terytorialnie. Przed zakupem sugerujemy kontakt z salonem sprzedaży w celu sprawdzenia dostępności oferty w danej lokalizacji i odpowiedniego dobrania rodzaju oferty.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część prezentowanych danych, zarówno w całości, jak i we fragmentach nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny oraz nie może być przechowywana w żadnej bazie danych bez pisemnej zgody Orange Polska S.A.